Společnost Medifin a.s.

Komplexní ambulantní zdravotní péče

Společnost Medifin byla založena v roce 1994. Během několika let si vybudovala silnou pozici v  oblasti provozování zdravotnických zařízení a poskytování lékařské péče. Nyní zaměstnává více než 60 lékařů v 19 různých odbornostech. Medifin zajišťuje komplexní ambulantní zdravotní péči celkem ve čtyřech poliklinikách. V  poliklinice Šustova a poliklinice Malešice zajišťujeme lékařskou službu praktického lékaře a navazující lékařskou službu první pomoci 24 hodin denně včetně pohotovostní lékárny. Nabízíme lékařskou péči na vysoké úrovni jak jednotlivým pacientům, tak i firmám v rámci pracovnělékařských služeb (zdravotní závodní preventivní péče). Preferenci a časovým možnostem našich pacientů můžeme přizpůsobit výběr z našich poliklinik v různých částech Prahy a zároveň vytvořit individuální diagnostický a léčebný plán. Koordinace komfortní individuální péče prostřednictvím našeho manažera je určena pro členy Klubu Caesar.